loading

Show info
Loft Factory – projektowanie wnętrz

Fort Mokotów
ul. Racławicka 99,
02-634 Warszawa
biuro@loft-factory.com
Polityka prywatności
i polityka cookies

O Nas

Wierzymy, że architektura wnętrz to dziedzina sztuki, która jest najbliższa człowiekowi. Ogromnie wpływa na jakość codziennego życia, a zarazem odpowiada na intuicyjną potrzebę otaczania się pięknem. Dlatego naszym celem jest kreowanie przestrzeni, które mają wewnętrzny sens, harmonię, energię i głębię.

Nasza specyfika wynika z fascynacji światem, jego złożonością i różnorodnością. Lubimy podróże estetyczne i czerpanie z różnych tradycji kulturowych. Równie mocno inspiruje nas klimat industrialny, z jego surowością i szorstkim charakterem, jak i atmosfera Paryża – modowej i designerskiej mekki. O naszych projektach myślimy kompleksowo, dbając by aranżowane wnętrza były z jednej strony przyjazne domownikom i wygodne w użytkowaniu, z drugiej zaś piękne i dopracowane w najdrobniejszym detalu. Czuwamy nad prawidłowym przebiegiem projektu na każdym jego etapie – od przygotowania koncepcji wizualnej i funkcjonalnej, aż po jego realizację i wykończenie wnętrza.

Z pełną odpowiedzialnością podejmujemy wyzwanie, aby dla każdego naszego klienta być partnerem i przewodnikiem w poszukiwaniu języka wnętrzarskiej ekspresji. Zapraszamy do wspólnej podróży. Na końcu drogi czeka na Państwa luksus przebywania w domu – jedynym w swoim rodzaju, wymarzonym miejscu na ziemi.

Agata Kasprzyk-Olszewska

Loft Factory Design Studio

Agata Kasprzyk – Olszewska

agata@loft-factory.com