Image module

Nasza specyfika wynika z fascynacji światem, jego złożonością i różnorodnością. Lubimy podróże estetyczne i czerpanie z różnych tradycji kulturowych. Równie mocno inspiruje nas klimat industrialny, z jego surowością i szorstkim charakterem, jak i atmosfera Paryża – modowej i designerskiej mekki.

O naszych projektach myślimy kompleksowo, dbając by aranżowane wnętrza były z jednej strony przyjazne domownikom i wygodne w użytkowaniu, z drugiej zaś piękne i dopracowane w najdrobniejszym detalu.

Czuwamy nad prawidłowym przebiegiem projektu na każdym jego etapie – od przygotowania koncepcji wizualnej i funkcjonalnej, aż po jego realizację i wykończenie wnętrza.

Z pełną odpowiedzialnością podejmujemy wyzwanie, aby dla każdego naszego klienta być partnerem i przewodnikiem w poszukiwaniu języka wnętrzarskiej ekspresji.

Nasze projekty prezentowane są na łamach polskich oraz zagranicznych magazynów branżowych takich jak:

„AD Architectural Digest”, „Elle Decoration”, „Dobre Wnętrze” „Weranda”, „Dekorian Home” oraz w europejskich albumach wnętrzarskich m.in. „Small lofts” . Jesteśmy również laureatem nagrody w międzynarodowym konkursie European Property Awards 2018/2019. Kapituła tego prestiżowego wydarzenia przyznała nam nagrodę w kategorii najlepszy apartament za projekt Plac Unii Lubelskiej.

Zapraszamy do wspólnej podróży.

Na końcu drogi czeka na Państwa luksus przebywania w domu – jedynym w swoim rodzaju, wymarzonym miejscu na ziemi.